Nám. Míru 470
27735 Mšeno

telefon: +420 315 693 646
mobily: +420 777 769 100, 149, 158
e-mail: info@tentwood.cz

Praní a impregnace stanů

Praní a impregnace stanů

11.9.2008 11:55

Praní a impregnace

Stany, či jejich díly, pereme v průmyslových pračkách, ve speciálním odmašťovacím roztoku. Tento způsob čištění je vhodný až do středního zašpinění látky.
Pro impregnaci stanů je využívána speciální emulze, která má protihnilobné a protiplísňové účinky. Emulze se na stan aplikuje máčením a je součástí procesu praní. Po vyprání je impregnace fixována na látce ve speciální sušičce. (Této fixace nelze běžných vysušením na slunci apod. dosáhnout - ručně prováděná impregnace nemá tedy takovou účinnost a životnost.)

Opravy stanů

Po vyprání a usušení stanů je vhodné vyspravit všechny trhliny v látce, podložit silně namáhaná místa záplatou, či došít tkalouny, poutka a popruhy. V případě velkého poškození některých dílů je vhodnější nechat je znovu došít.

Výměna stanů

Pokud Vám již nevyhovuje kvalita, či stav Vašich stanů, doporučujeme nabídnout je k prodeji v našem internetovém e-bazaru. Můžete tak získat solidní základ pro pořízení nových stanů, neboť od 15.8. do 15.11.2008 poskytujeme 3% slevu na všechny objednávky stanů naší značky. Při větší zakázce také jistě oceníte naše množstevní slevy. A pokud ještě využijete naši tradiční podzimní nabídku 0,5% slevy za každý měsíc platby předem, budete s cenou jistě spokojeni :-)

Pomáháme...

Aktuality

Najdete nás také na

  • Tent Wood FaceBook
  • Google Maps

Odběr novinek

Odběr novinek
*

Počítadlo

Rychlý dotaz / poznámka

Rychlý dotaz / poznámka


*

*
*

Partneři